Nazávislé odborné poradenství

Koncepce nezávislého oborného poradenství

Investiční a realitní skupina Callide je garantem odborného poradenství klientům-partnerům. Po celé České republice máme právě pro Vás připraven náš vyškolený, plně profesionální a certifikovaný tým, řady kanceláří a spolupracovníků, kteří jsou schopni v co nejkratším čase pro Vás najít nejoptimálnější variantu a maximálně Vám pomoci v lokalitě nejbližší Vašemu bydlišti, či i za Vámi přijet k Vám domů, pokud Vám čas nedovoluje navštívit nás přímo v kanceláři. Tito profesionálové se těší na spolupráci s Vámi.

S námi náš klient-partner, pokud opravdu chce, vždy může ušetřit nebo se správně rozhodnout v důležitých životních situacích.

Naším cílem je působit na klienty-partnery, aby měli hlubší finančně-právní povědomí v oblasti realit, investic, poskytování bankovních úvěrů, nebankovních půjček. Umění investovat nebo půjčovat je dobré konzultovat s profesionálem a tak předcházet případnému řešení své případné platební neschopnosti. Přistupujte zodpovědně a aktivně Ke svým financím.

Rovněž bychom chtěli dosáhnout toho, aby věřitelé (tedy zejména banky, úvěrové či leasingové společnosti) byli při poskytování svých finančních produktů a při řešení případných problémů se splácením více sociálně odpovědní. Věříme, že naší činností přispějeme k vyšší stabilizaci sociálních poměrů v české společnosti.

Jsme tedy rádcem a pomocníkem našim klientům-partnerům, pomáháme objektivně vyhodnotit aktuální situaci a učinit správná rozhodnutí.

Odborná konzultace

Každá osobní konzultace v oblasti poradenství je dohodnuta individuálně telefonicky či emailem. Více informací o osobní odborné konzultaci naleznete v menu u příslušné poradny.

Osobní konzultace obsahuje

  •  Diagnostika problematiky
  •  Definice cílů, snů a přání
  • Profesionální analýza
  • Odstranění překážek
  • Společné hledání vhodného řešení
  • Realizace svých cílů, snů a přání
  • Vyhodnocení a doporučení  

 

Pokud existuje nějaký klíč k úspěchu v životě, je jím schopnost vcítit se do jiného člověka a vidět věci z jeho pohledu – tak jako z vlastního."
Henry Ford


 

Chci odbornou konzultaci objednávka zde...